Naposledy navštívené
počítadlo.abz.cz

Reproduktor YAMAHA HS5....

Bazar U Tří Králů

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek 9:00 - 16:00
tel: 608 038 008
cena:
2 299

INZERAT JE PLATNY DO SMAZANI......Reoprobedna je v dobrém stavu a plně funkčni s 12 měsíční zárukou.........Reálné foto níže....

Nově vyvinuté reproduktory zajišťují díky speciálním magnetům velmi přesnou odezvu basů, středů i výšek, které sahají až k hranici 30 kHz.

Výškový i basový reproduktor disponují vlastním zesilovačem, který jim zajišťuje vyrovnaný výkon i neutrální odezvu, která je důležitá pro kontrolu mixu.

Kabinety jsou navrženy tak, aby eliminovaly nežádoucí resonance a ve své konstrukci čerpají z více jak stoleté zkušenosti firmy Yamaha se stavěním koncertních křídel. Speciální technologie pak tlumí vibrace vznikající uvnitř portu a eliminuje tak ruchy vznikající prouděním vzduchu až o 6 dB.

Na zadním panelu se kromě konektorů nachází ještě přepínače filtrů pro optimalizování zvuku reproboxů v závislosti na místnosti nebo blízkosti umístění u stěny. Monitor si tak můžete přizpůsobit přesně podle vašich požadavků.
Parametry
Výkon: 70 W
Basový reproduktor: 5 "
Výškový reproduktor: 1 "
Frekvenční rozsah: 54 Hz - 30 kHz
Vstupy: XLR, TRS
Počet kusů: 1
Barva: Černá
Rozměry: 170x285x222 mm
Hmotnost: 5,3 kg
Repro: 5 ".

.....možno poslat i na dobírku... postovné 299.-kč... volejte v pracovni dny mezi 9 - 18hod. ... jinak pouze sms,nebo Boda7@volny.cz.....děkuji za pochopení..

Také nabízíme...
Všechny uvedené ceny jsou vč. DPH

Nahoru